רכב גולף - כל היתרונות

הופעתם של רכבי גולף בשנים האחרונות, גרמה לאנשים רבים להתעניין בהם ולרכוש אותם. אמנם רכב גולף הינו יקר יותר, אך ההשקעה בטווח הארוך תגרום לחיסכון של אלפי שקלים בכל שנה. את המנועים החשמליים של רכבי גולףניתן לטעון בתחנות עגינה טווח הנסיעה בין הטעינות, גבוה בהרבה יותר מאשר באופניים החשמליות ועומד על 160 ק"מ. יש כמובן להוסיף את עלויות הטעינה, אשר הן נמוכות באופן משמעותי מאשר מחיר של תדלוק והחיסכון מדי חודש הינו רב.

היתרונות ברכישת רכב גולף  הם רבים, למשל הטעינה של המצבר ברכב, היא על מספר הקילומטרים, מה שמקנה לנהג לנהוג בראש שקט מבלי לחשוש שיישאר ללא דלק. ישנן חבילות טעינה לרכבי גולף, אשר מבוססות על זמן ולא על קילומטרים או צורת הנהיגה. לרכב העובד על טעינה חשמלית, קיימים שלוש מערכות מרכזיות: מנוע, מצבר, ומערכת בקרה. טכנולוגיה זו, מוכרת מזה עשרות שנים, אך לא הייתה בשימוש עד לשנים האחרונות.

עם מחירי הדלק שעולים נראה יותר רכבי גולף בדרכים

בישראל, כבר מתחילים לזהות את הפוטנציאל ברכישת רכב גולף המגמות הצרכניות מתאפיינות בחוויה מתקדמת ודאגה לאיכות הסביבה. הצרכן הישראלי, כבר רואה ברכבי גולף כרכבים מתקדמים בעלי כושר ביצוע גבוה. הם חסכוניים ונוחים. הצפי הוא שבכל שנה, ניתן יהיה לראות יותר ויותר רכבי גולף בכבישי הארץ. הצרכנים הישראליים, וכן שאר הצרכנים בעולם, מכירים בעובדה שמחירי הדלק רק יעלו ועלות השימוש בחשמל תישאר יציבה.

משרד האנרגיה מעודד כניסה של רכב גולף לישראל

משרד האנרגיה והמים בישראל, מעודד את חדירתם של
רכבי גולף לישראל. למרות שנושא זה נמצא עדיין בחיתוליו, נדרשים תהליכי חקיקה והקמת תשתיות מתאימות לרכבים אלה וכן ייבוא בהיקפים גדולים. למעשה חדירתו של כלי רכב גולף  לישראל, תהיה איטית, אך המגמה של רכבים אלה שרק יראו יותר בכבישים, הינה עניין של זמן קצר. למרות כל היתרונות, קיימים גם חסרונות כמו למשל, חוסר הזמינות של תחנות ההטענה בישראל לעומת שאר המדינות בעולם. יש לשפר את התשתיות, אך הצפי הוא שמערך התשתיות ישתפר בשנים הקרובות ואז, עלות השימוש ברכב גולף , אף תהיה זולה יותר.

לרכוש רכבי גולף מהמומחים

לרכבי גולף קיימים דגמים ומגוון שימושים, הן עבור שינוע סחורות, רכבים אשר משמשים לנהיגה באזורים כגון קיבוצים או מושבים. בסוכנות של חיים גלעדי שהוא המשווק המורשה של המותק קלנועית אפיקים, תוכלו למצוא אולם תצוגה מרשים ועשיר,עם מגוון רב של רכבי גולף. צוות המוכרים בחברה, יבצעו התאמה אישית לכל לקוח ויתאימו את הרכב גולף  שיהיה כמו כפפה ליד. הרכבי גולף בחברה, הינם אטרקטיביים ונוחים, מה שיעניק לרוכשים, חוויה של נסיעה בטוחה, חלקה ונעימה.

רכבי גולף

קלנועית, קלנועית יד שניה, רכב תפעולי, רכב חשמלי, טרייד אין קלנועית , שירות תיקונים לקלנועית , קולנועיות , קלנועית להשכרה , קלנועיות להשכרה, רכבי גולף להשכרה מיני גולף  , קלנועית להשכרה, קלנועיות אפיקים, קלנועית יד ראשונה , מיני קלנועית , קלנועיות אפיקים , חלקי חילוף לקלנועית קלנועיות, קלנועית , קלנועית יד שניה , מיני קלנועית , רכב חשמלי, רכבים תפעוליים חדשים, רכבים תפעוליים משומשים, קלנועית, קלנועית, קלנועית חשמלית, קלנועיות קלנועית, קלנועיות יד שניה, רכב תפעולי , קלנועיות, קלנועית קלנועית יד שניה , מיני קלנועית , רכב חשמלי, רכבים תפעוליים חדשים, רכבים תפעוליים משומשים , קלנועית, קלנועית, קלנועית חשמלית , קלנועיות , קלנועית , קלנועיות יד שניה , רכב תפעולי, גולף קאר 4 , קלנועית יד שניה, קלאב קארהשכרת קלנועית לחו״ל