FacebookGoogle+
לקנות קלנועית מאדם אמין ומקצועי לקנות קלנועית מחיי

קלנועית, קלנועית יד שנייה, קלנועית להשכרה, מיני קלנועית 

FacebookGoogle+
קלנועית יד שנייה          
 
קלנועית יד שנייה
 
אם בעבר, היינו סבורים, כי קלנועית הינה מנת חלקם של קשישים או מוגבלים, היום ניתן לראות אנשים בגילאים שונים, נוהגים בקלנועית, כך שהם אינם צריכים רישיון נהיגה, מדובר על חיסכון רב, היות ואין הוצאות גדולות על דלק, ביטוח, רישוי שנתי ועוד. רבים רוכשים היום קלנועית יד שנייה שהיא במצב טוב ואפילו יש כאלה שנראות ממש חדשות ומתוחזקות היטב. בנהיגה בקלנועית, אין חשש מפני דו"ח תנועה וניתן לנהוג בה עד למהירות של 70 קמ"ש. אנשים רוכשים קלנועית גם בקיבוצים וביישובים, היות וניתן לנהוג בה בשבילי עפר יש לוודא כי קלנועית יד שנייה הינה בעלת תו תקן ישראלי ולקבל על כך  אישור מהמוכר.
 
גם על מדרכות ניתן לנהוג על קלנועית יד שנייה, מה שיגרום לכם לנוע בטוח יותר ולא להיקלע חלילה לתאונה. את הקלנועית יש להטעין משך הלילה והיא תהיה מוכנה לנסיעות נוספות. בגלל הרצון לחסוך בהוצאות, רבים מעדיפים לרכוש קלנועית יד שנייה שהיא זולה יותר מחדשה , בנוסף לחיסכון בהוצאות על רכב. יש לציין, כי רכב זה הינו חשמלי והוא אינו מזהם את הסביבה, הוא שקט והוא נחשב לרכב שהנהיג את המהפכה הירוקה. איכות החיים של אנשים שהם מוגבלים או קשישים עלתה, כאשר הם נוהגים ברכב זה, כך שהם אינם תלויים בקרובי משפחה או בילדיהם , כאשר הם נאלצים לערוך סידורים.
 
 מה מומלץ יותר? קלנועית חדשה או קלנועית יד שנייה?
 
זו גם שאלה שהרבה אנשים מתלבטים בה, אבל ההמלצה היא שדווקא קלנועית יד שנייה שניתן יהיה לרכוש מחנויות ייעודיות, תהיה נוחה יותר , היות ותמיד תוכלו לתקן ולתחזק אותה באמצעות החנות שרכשתם ממנה קלנועית יד שנייה, גם בגלל שמדובר על חנות מקצועית שיש בה אנשי מקצוע שיוכלו לתקן, או למכור אביזרים נוספים לתקופת הקיץ והחורף, להחליף סוללה בעת הצורך, כך שכל היתרונות הם בהחלט משתלמים כאשר תרכשו קלנועית יד שנייה מחנות ייעודית.
 
שוק הקלנועיות, הינו מגוון, בכל כמה חודשים, מופיעים דגמים חדישים יותר. כל אחד מכם, יכול למצוא על פי התקציב שלו, את הדגם שיתאים לו כמו כפפה ליד. ניתן למצוא קלנועית יד שנייה בעלת אחד וחצי כוח סוס וישנם כאלה עם שלוש כוחות סוס. ישנם שרוכשים קלנועית יד שנייה שתהיה גדולה יותר ותתאים לנוסעים נוספים, כמו סבא או סבתא , הורים לילדים שמעוניינים להסיע איתם את ילדיהם או נכדיהם.
 
רבים עוברים היום לנסיעה בקלנועית מיד שנייה
 
ישנן סיבות רבות והן בהחלט ברורות ומובנות, מדוע רבים עברו לנהוג על קלנועית יד שנייה מי שנכה או מוגבל בתנועה ומעוניין להיות עצמאי וחופש תנועה רב יותר, אנשים שמעוניינים לחסוך ומוצאים כי כלי זה הוא הפתרון הולם ביותר עבורם. גם נערים ואנשים צעירים יותר, נוהגים על קלנועית, כאשר הם מעוניינים לבצע סידורים במקומות הקרובים לאזור מגוריהם.
 
קלנועית , קלנועית יד שנייה , קלנועיות


קלנועית יד שנייה - טיפים שימושיים לרכישה מוצלחת
 
הטכנולוגיה והעלייה באיכות החיים, מאפשרת לרבים שמתקשים להתנייד, לבחור אופציות נוחות לניוד. אנו רואים בעיר ובפריפריות השונות ברחבי הארץ, קשישים, נכים  ואפילו בקיבוצים אנשים מן המניין שנוהגים בקלנועיות. אנשים רבים שמתקשים להתנייד בשל גילם או מצבם הרפואי, חשים עצמאות וביטחון רב באמצעות נסיעה על כלי רכב חיוני זה. היתרון של קלנועית, הינו שאפשר לנוע עימה גם בתוך מבנים ציבוריים. הקלנועית נהנית מביקוש גובר ומחירה של קלנועית חדשה אינו זול. לא כולם יכולים להרשות לעצמם לרכוש קלנועית חדשה ולכן האופציה הטובה ביותר, הינה רכישת קלנועית יד שנייה. גם רכישה  זו חייבת להתבצע נכון ולכן המאמר זה, אתן כמה טיפים שימושיים.
 
שלב ראשון- הכירו את הדגמים לפני רכישת קלנועית מיד שנייה
 
לפני התחלת החיפוש, יש להתעניין בדגמים השונים של קלנועית יד שנייה. הכירו את היתרונות והחסרונות בכל דגם. כדאי להיכנס לסוכנות של קלנועית, אשר מבצעת עסקאות "טרייד אין". מומלץ לא לרכוש קלנועיות משומשות מלוחות מכירה של יד שנייה, כי אם בסוכנות מורשית שמקבלת דגמים חדשים יותר, לאחר שנבדקו. בחנו את הקלנועיות השונות שנמצאות באולם התצוגה, עד שתבינו מה הדגם שנראה לכם כנוח ויציב עבורכם, כזה שיתאים לצרכים היום יומיים שלכם.
 
שלב שני- רכישה בטוחה של קלנועית משומשת
 
בררו מול בעל הסוכנות שמציע קלנועית יד שנייה, אם הוא מעניק אחריות ומסמכים שונים שמראים, כי הקלנועית תקינה. במשך הזמן, אם תצטרכו להחליף דגם חדש יותר, או שתחליטו על רכישת קלנועית חדשה, תוכלו תמיד לבצע עסקת טרייד אין מאותה סוכנות קלנועיות שרכשתם את הקלנועית המשומשת שלכם, מה שמהווה יתרון משמעותי וחשוב. כדאי תמיד לוודא בכמה מקומות, לפני עסקת הטרייד אין מה שוויה של הקלנועית המשומשת שרכשתם מהסוכנות.
 
חסכו כסף ברכישת קלנועית משומשת ורכשו אביזרי עזר
 
כאמור, רכישת קלנועית יד שנייה מחנות או סוכנות מורשית,  הינה בטוחה יותר, היות ואנשים פרטיים לא נוהגים תמיד ביושר וסוכנות יד שנייה של קלנועיות, לא תהיה מעוניינת להרוס את המוניטין או את שמה הטוב. במהלך כלכלי מושכל זה, תוכלו לחסוך הרבה כסף ולרכוש אביזרים שונים כגון:
 
  • פתרונות אחסון שונים
  • תפסן להליכון או מקל
  • כיסוי לנסיעה בגשם
  • פיקוד שבת לקלנועית עבור לשומרי מסורת
  • מנעולים לקלנועית
 
מהיכן משתלם לרכוש קלנועית יד שנייה?
 
על מנת לרכוש קלנועית משומשת במצב טוב, מומלץ להגיע לסוכנות מוכרת שיש בה אולם תצוגה גדול וחברה שיש לה שם ומוניטין של שנים, כזו המעניקה אחריות ואף מאפשרת עסקאות של טרייד אין. חיים גלעדי, הינו מפיץ מורשה של חברת אפיקים . השירות שמעניקה הסוכנות של חיים גלעדי, הינה ללא תחרות. במקום, תמצאו אביזרים שונים לקלנועית, התאמה של קלנועית לצרכי הלקוחות, מכירת קלנועיות חדשות ומיד שנייה , אפשרות מכירת קלנועית מיד שנייה  והוספת סכום כסף לרכישה של קלנועית חדשה. המגוון באולם התצוגה הינו עשיר והידע יחד עם הניסיון העשיר של חיים גלעדי מקנה ללקוחות רכישה מוצלחת ושביעות רצון לאורך זמן מהקלנועיות שרכשו באמצעותו. 
 
 
 

קלנועית יד שנייה- טיפים שימושיים לרכישה מוצלחת

קלנועית יד שנייה- טיפים שימושיים לרכישה מוצלחת הטכנולוגיה והעלייה באיכות החיים, מאפשרת לרבים שמתקשים להתנייד, לבחור אופציות נוחות לניוד. אנו רואים בעיר ובפריפריות השונות ברחבי הארץ, קשישים, נכים

קלנועית יד שניה

קלנועית , מיני קלנועית , רכב חשמלי, רכבים תפעוליים חדשים, רכבים תפעוליים משומשים, קולנועית, קלנועית, קלנועיות, קלנועיות , קלנועית , קלנועיות יד שניה,

קלנועית להשכרה

אנו משכירים קלנועיות לאירועים לחתונות , לבתי חולים ולקבלות פנים לפי שעה

דרכי הטיפול בקלנועית

דרכי הטיפול בקלנועית למלא אוויר בגללים פעם ב - 3 שבועות מים במבצרים פעם בחצי שנה