מיני קלנועית להשכרה  - מינימום גודל מקסימום נוחות

קלנועית, הינו כלי לנסיעות קצרות. כלי זה הינו בן 3-4 גלגלים המאפשר נידות באמצעות הדלקת מנוע, הפועל על מצבר. הנהיגה מתבצעת תחת כיפת השמים. לפני רכישה של קלנועית, יש לוודא מהו טווח המהירויות בכל קלנועית ומה המרחק המקסימאלי שהיא מסגלת להגיע אליו בזמן שהמצבר של הקלנועית מלא. מאז שהומצאה הקלנועית, אנשים רבים נחשפים ליותר דגמים של קלנועיות וישנם דגמים רבים, מה שהופך את בחירתה למשימה לא קלה. יש שרוכשים קלנועית סטנדרטית, אך ישנם כאלה שמעוניינים לרכוש מיני קלנועית להשכרה . ההבדל בין קלנועית זו לבין מיקרו קלנועית, הוא למעשה דק מהירותה אינה גדולה ממהירות של הקלנועית הקטנה הנקראת גם "מיני".

מיני קלנועית להשכרה  סופר ניידות וסופר קומפקטיות

יש לציין כי הדגמים הקטנים יותר של הקלנועיות כמו מיני קלנועית להשכרה , הפכו לפופולאריים יותר היות ומדובר על מקסימום ניידות ומקסימום קומפקטיות. ניתן לקפל את המיני קלנועית להשכרה  הקטנה ברכב ולהמשיך לנסוע עמה גם במבנים מרוצפים, כגון קניונים או מרכזים מסחריים. אנשים רוכשים את המיני קלנועית להשכרה  הקטנות, כאשר הם טסים לחו"ל. נוח לשאת אותה למטוס ולהמשיך עימה לאחר נחיתת המטוס על מנת להגיע לרכב שיסיע אתכם משדה התעופה או אליו.  המיני קלנועית להשכרה , טווח המהירות שלה, הינו 12 ק"מ ומעלה. על פי דיני התעבורה, חל איסור לעבור את המהירות של 12 ק"מ. ניתן למצוא מיני קלנועיות אשר מתאימות לנהיגה של אדם אחד או כאלה שניתן להסיע בהן נוסע נוסף.

קיפול של מיני קלנועית להשכרה  בנגיעה אחת

למעשה, מיני קלנועית להשכרה  הינה פתרון נהדר למי שמחפש נוחות נסיעה וניידות מלאה בארץ או בחו"ל. ניתן לקפל מיני קלנועית להשכרה  וקומפקטית זו, בנגיעה אחת, מה שגורם לשימוש קל ופשוט לקשישים, נכים ואנשים עם שאר מוגבלויות. יש להתעניין לגבי טווחי הנסיעה כאשר המצבר של המיני קלנועית להשכרה  מלא ויש לוודא לפני הרכישה, שמדובר בקלנועית המיוצרת מחברה מוכרת כאשר היא בנויה מחומרי גלם איכותיים והמצבר והמנוע שלה חזקים ושאף הם מאיכות גבוהה. משקלה של המיני קלנועית להשכרה  אינו עולה על 30 ק"ג. ניתן למצוא מיני קלנועית להשכרה  מסוג מיני שמתקפלת למזוודה, מה שנוח מאוד לטיסות.

רכישה בטוחה ומושכלת של מיני קלנועית להשכרה 

קשה לתאר את היתרונות של  הקלנועיות מבלי להזכיר את חברת "קלנועית אפיקים"  שהיא יצרנית הקלנועית הגדולה בארץ. חיים גלעדי, הינו מפיץ מורשה של החברה ומספק מגוון שירותים בתחום הקלנועית. תוכלו להתרשם מאולם התצוגה הגדול, מהאבזור הרב של הקלנועיות, שירותים מגוונים נוספים, כגון תיקונים, השכרת קלנועיות לאירועים חד פעמיים ולתקופות ארוכות יותר וכן, שירות עד לבית הלקוח. הסוכנות נמצאת בקיבוץ משמר השרון, למי שמעוניין לרכוש קלנועית או לבצע עסקת טרייד אין.

הסוכנות המורשית של אפיקים בבעלותו של חיים גלעדי, אף מציעה מימון נוח בתנאים אטרקטיביים ובפריסה נוחה לרוכשי קלנועיות. ו מיני קלנועית להשכרה