רכב חשמלי


רכב חשמלי
השכרה לוק הפרטי והעיסקי

הופעתם של רכבים חשמליים בשנים האחרונות, גרמה לאנשים רבים להתעניין בהם ולרכוש אותם. אמנם רכב חשמלי הינו יקר יותר, אך ההשקעה בטווח הארוך תגרום לחיסכון של אלפי שקלים בכל שנה. את המנועים החשמליים של רכבים חשמליים, ניתן לטעון בתחנות עגינה טווח הנסיעה בין הטעינות, גבוה בהרבה יותר מאשר באופניים החשמליות ועומד על 160 ק"מ. יש כמובן להוסיף את עלויות הטעינה, אשר הן נמוכות באופן משמעותי מאשר מחיר של תדלוק והחיסכון מדי חודש הינו רב. היתרונות ברכישת רכב חשמלי הם רבים, למשל הטעינה של המצבר ברכב, היא על מספר הקילומטרים, מה שמקנה לנהג לנהוג בראש שקט מבלי לחשוש שיישאר ללא דלק. ישנן חבילות טעינה לרכבים החשמליים, אשר מבוססות על זמן ולא על קילומטרים או צורת הנהיגה. לרכב העובד על טעינה חשמלית, קיימים שלוש מערכות מרכזיות: מנוע, מצבר, ומערכת בקרה. טכנולוגיה זו, מוכרת מזה עשרות שנים, אך לא הייתה בשימוש עד לשנים האחרונות.

רכב חשמלי 

 


        

רכב חשמלי- כל היתרונות

הופעתם של רכבים חשמליים בשנים האחרונות, גרמה לאנשים רבים להתעניין בהם ולרכוש אותם. אמנם רכב חשמלי הינו יקר יותר, אך ההשקעה בטווח הארוך תגרום לחיסכון של אלפי שקלים בכל שנה. את המנועים החשמליים של רכבים חשמליים, ניתן לטעון בתחנות עגינה טווח הנסיעה בין הטעינות, גבוה בהרבה יותר מאשר באופניים החשמליות ועומד על 160 ק"מ. יש כמובן להוסיף את עלויות הטעינה, אשר הן נמוכות באופן משמעותי  מאשר מחיר של תדלוק והחיסכון מדי חודש הינו רב.

היתרונות  ברכישת רכב חשמלי הם רבים, למשל  הטעינה של המצבר ברכב, היא על מספר הקילומטרים, מה שמקנה לנהג לנהוג בראש שקט מבלי לחשוש שיישאר ללא דלק. ישנן חבילות טעינה לרכבים החשמליים, אשר מבוססות על זמן ולא על קילומטרים או צורת הנהיגה. לרכב העובד על טעינה חשמלית, קיימים שלוש מערכות מרכזיות: מנוע, מצבר, ומערכת בקרה. טכנולוגיה זו, מוכרת מזה עשרות שנים, אך לא הייתה בשימוש עד לשנים האחרונות.

עם מחירי הדלק שעולים נראה יותר רכבים חשמליים בדרכים

בישראל, כבר מתחילים לזהות את הפוטנציאל ברכישת רכב חשמלי המגמות הצרכניות מתאפיינות בחוויה מתקדמת ודאגה לאיכות הסביבה. הצרכן הישראלי, כבר רואה ברכבים החשמליים כרכבים מתקדמים בעלי כושר ביצוע גבוה. הם חסכוניים ונוחים. הצפי הוא שבכל שנה, ניתן יהיה לראות יותר ויותר רכבים חשמליים בכבישי הארץ. הצרכנים הישראליים, וכן שאר הצרכנים בעולם, מכירים בעובדה שמחירי הדלק רק יעלו ועלות השימוש בחשמל תישאר יציבה.

משרד האנרגיה מעודד כניסה של רכבים חשמליים לישראל

משרד האנרגיה והמים בישראל, מעודד את חדירתם של רכבים חשמליים לישראל. למרות שנושא זה נמצא עדיין בחיתוליו, נדרשים תהליכי חקיקה והקמת תשתיות מתאימות לרכבים אלה וכן ייבוא בהיקפים גדולים. למעשה חדירתו של כלי רכב חשמלי לישראל, תהיה איטית, אך המגמה של רכבים אלה שרק יראו יותר בכבישים, הינה עניין של זמן קצר. למרות כל היתרונות, קיימים גם חסרונות כמו למשל, חוסר הזמינות של תחנות ההטענה בישראל לעומת שאר המדינות בעולם. יש לשפר את התשתיות, אך הצפי הוא שמערך התשתיות ישתפר בשנים הקרובות ואז, עלות השימוש ברכב חשמלי, אף תהיה זולה יותר.

לרכוש רכבים חשמליים מהמומחים

לרכבים חשמליים קיימים דגמים ומגוון שימושים, הן עבור שינוע סחורות, רכבים אשר משמשים לנהיגה באזורים כגון קיבוצים או מושבים. בסוכנות של חיים גלעדי שהוא המשווק המורשה של המותק קלנועית אפיקים, תוכלו למצוא אולם תצוגה מרשים ועשיר,עם מגוון רב של רכבים חשמליים . צוות המוכרים בחברה, יבצעו התאמה אישית לכל לקוח ויתאימו  את הרכב החשמלי שיהיה כמו כפפה ליד. הרכבים החשמליים בחברה, הינם אטרקטיביים ונוחים, מה שיעניק לרוכשים, חוויה של נסיעה בטוחה, חלקה ונעימה.

רכבים חשמליים